- Inhoud: 1100 liter
- Verpakking: Doos
- Staffelkorting: Ja
Afvalcontainer 1100 liter met voetbediening
- Past op iedere vuilniswagen
- Gladde wanden: minder vuilresten
- Hygiënisch: voetbediening
- 4 zwenkwielen (2x voetrem): gemakkelijk te verplaatsen
- Duurzame keuze: romp 99% recyclebaar
De volumineuze 4 wiel 1100 liter afvalcontainer is vervaardigd uit HDPE kunststof, staat op 4 zware rubberen en zeer wenkbare wielen en wordt afgesloten met een groot vlak kunststof deksel met handgrepen. Deze afvalcontainer is voorzien van een voetpedaal. Hiermee kun je de afvalcontainer gemakkelijk openen. Je kunt het afval inwerpen zonder het deksel aan te raken. Handig als je de handen vol hebt en erg hygiënisch. Het deksel is ook nog handmatig te openen.
De afvalcontainer kan door elke afvalinzamelaar worden geledigd. Zowel links als rechts is de container voorzien van een standaard en identieke opnametap voor elk opnamesysteem van afvalverwerkers en vuilniswagens.
Eigenschappen:
- Inhoud: 1100 liter
- Handig vlak deksel, eenvoudig te openen
- Materiaal: HDPE kunststof, UV-bestending
- 4 wielen, 360 graden draaiend
- Voetrem op 2 van de 4 wielen
- Standaard opnametap voor vuilniswagen
- Afmetingen bxdxh: 137,5 x 107,5 x 137 cm
- Maximale belasting: tot 510 kg
- Voorzien van voetbediening
| Algemeen | |
|---|---|
| Merk | ESE |
| Soort | Afvalcontainer |
| Materiaal | Kunststof |
| Gebruik | Binnen, Buiten |
| Afmetingen | |
| Inhoud | 1100 liter |
| Vorm | Rechthoek |
| Breedte in cm | 137,5 cm |
| Diepte in cm | 107,5 cm |
| Hoogte in cm | 137 cm |
| Draagvermogen | max. 510 kg |
| Deksel | |
| Soort deksel | Vlak deksel |
| Materiaal deksel | Kunststof |
| Bediening | Pedaal |
| Wielen | |
| Aantal wielen | 4 wielen |
| Materiaal wielen | Rubber met kunststof binnenring |
| Diameter wielen | Ø 200 mm |
| Gebruiksgemak | |
| Afvalzakbevestiging | Om de rand |
| Verrijdbaar | Ja |
| Handgrepen | Ja |
| Extra opties | DIN opnametap, Voetbediening |





