Sulo afvalemmer MB 25 liter blauw - papier (NL) en PMD (BE)
32,07
26,50
✓ Nog 1 op voorraad
Bijbehorende artikelen
- Voorzien van draaghengsel
- Geschikt voor (bio) zakken 60x80 cm
- Ook in groen en grijs verkrijgbaar
De Sulo MB25 is een handige afvalemmer van Sulo met een grote inhoud van 25 liter. Deze blauwe papierbak is bijvoorbeeld ideaal voor bewoners van hoogbouw om papier en karton (NL) of PMD (BE) in te zamelen en daarna in de algemene papiercontainer te ledigen. Natuurlijk kan je deze afvalbak ook thuis of op je bedrijf gebuiken. Voorzien van een handig draaghengsel.
Eigenschappen:
- Inhoud: 25 liter
- Kleur: blauw
- Handvat: zwart
- Buitenmaat: BxDxH = 26 x 45,1 x 41,3 cm
- Binnenmaat: 31x22 cm
- Uitgerust met chipnest conform RAL-GZ 951/1
- Geschikt voor storting m.b.v. DIN-nok
- Vervaardigd in Duitsland
- Geschikte afvalzakken: 60x80 cm
| Algemeen | |
|---|---|
| EAN | 7422247659699 |
| Merk | Sulo |
| Soort | Afvalemmer |
| Materiaal | Kunststof |
| Aantal vakken | 1 vak |
| Kleur | Blauw |
| Plaatsing | Losstaand |
| Gebruik | Binnen, Buiten |
| Afmetingen | |
| Inhoud | 25 liter |
| Vorm | Rechthoek |
| Breedte in cm | 26 cm |
| Diepte in cm | 45,1 cm |
| Hoogte in cm | 41,3 cm |
| Deksel | |
| Deksel | Ja |
| Kleur deksel | Blauw |
| Materiaal deksel | HDPE |
| Bediening | Handmatig |
| Richting openen deksel | Naar boven |
| Gebruiksgemak | |
| Handgrepen | Ja |
| Verrijdbaar | Nee |
| Vlamdovend | Nee |
Andere klanten kochten ook








