- Inhoud: 140 liter
Slim Jim recyclingstation 87 liter grijs - Starterset
- 100% circulair
- Hufterproof
- Modulair; onbeperkt koppelbaar
- Exclusief communicatiepaneel / insert / labelset / stickers - los verkrijgbaar
De Rubbermaid Slim Jim starterset is een duurzame kunststof afvalbak van 87 liter, geschikt voor alle soorten afval. Deze starterset bestaat uit een Slim Jim container met open deksel en een koppelstuk van polyethyleen om zelf een recyclingstation samen te stellen. De Slim Jim container heeft luchtsleuven voor het gemakkelijker verwijderen van de afvalzak. Voorzien van doortrekopening/ treksluiting om de afvalzak vast te maken en onder de rand van het open deksel te verbergen. De afvalbakken kunnen zonder gereedschap worden bevestigd.
Eigenschappen
- Inhoud: 87 liter
- Kleur: Grijs
- Materiaal: gerecycled kunststof
- Set bestaat uit 1x afvalbak, 1x open deksel en 1x koppelstuk
- Afmetingen: BxDxH 30,5 x 54,6x87 cm
- Voorzien van handige luchtsleuven voor het bevestigen van de afvalzak
- Bijpassende afvalzakken: 80x110cm
- Exclusief communicatiepaneel, insert of labelset
Wil je gebruikmaken van communicatiepaneel, insert of labelset of een advies op maat?
Vraag dan een offerte aan.
| Algemeen | |
|---|---|
| EAN | 0086876239607 |
| Merk | Rubbermaid |
| Soort | Afvalscheiding 1 vak |
| Productlijn | Slim Jim container |
| Capaciteit | 30 - 40 personen |
| Systeem | Modulair |
| Aantal vakken | 1 vak |
| Plaatsing | Losstaand |
| Gebruik | Binnen |
| Externe voorraad | 210 |
| Afmetingen | |
| Inhoud per afvalstroom | 87 liter |
| Inhoud | 87 liter |
| Vorm | Rechthoek |
| Breedte in cm | 30,5 cm |
| Diepte in cm | 55,5 cm |
| Hoogte in cm | 87 cm |
| Materiaal | |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaal deksel | Kunststof |
| Kleur | |
| Kleur | Grijs |
| Gebruiksgemak | |
| Afvalzakbevestiging | Om de rand |
| Deksel | Open deksel (meest gekozen) |
| Bediening | Open inworp |
| Handgrepen | Ja |
| Vlamdovend | Nee |
| Verrijdbaar | Nee |










