Afvalzakhouder 60 liter staal
42,35
35,00
✓ Op voorraad
1 stuk
35,00
5 stuks
34,00 p/st.
Je bespaart 3%
10 stuks
32,50 p/st.
Je bespaart 7%
20 stuks
31,00 p/st.
Je bespaart 11%
50 stuks
29,00 p/st.
Je bespaart 17%
Bijbehorende artikelen
- Kleine afvalzakhouder voor standaard 60L afvalzakken
- Geschikt voor standaard afvalzakken 60x80cm
De afvalzakhouder is geschikt voor alle afvalstromen. Dankzij zijn vorm is de zakhouder gemakkelijk te stapelen. Ideaal voor horeca, het magazijn of grotere instellingen. De afvalzakkenhouder wordt geleverd exclusief afvalzakken en deksel. Deze zijn los te verkrijgen in onze webshop.
Eigenschappen:
- Inhoud: 60 liter
- Afmetingen: 33,5 x 33,5 x 50cm
- Materiaal: Verzinkt staal
- Los verkrijgbaar: deksel afvalzakhouder 60 liter blauw of oranje
- Passende afvalzakken 60x80cm
| Algemeen | |
|---|---|
| EAN | 8717624410086 |
| Merk | Knapzak |
| Soort | Afvalzakhouder |
| Materiaal | Staal |
| Kleur | Staal |
| Afmetingen | |
| Inhoud | 60 liter |
| Breedte in cm | 33,5 cm |
| Diepte in cm | 33,5 cm |
| Hoogte in cm | 50 cm |
| Gebruiksgemak | |
| Afvalzakbevestiging | Om de rand |
| Verrijdbaar | Nee |
| Handgrepen | Nee |
| Wandbevestiging | Nee |
Andere klanten kochten ook








