Afvalzakken 50x55cm T10 HDPE zwart - Doos 50 rollen à 50 stuks
41,75
34,50
✓ Op voorraad
1 stuk
34,50
4 stuks
30,50 p/st.
Je bespaart 12%
12 stuks
29,50 p/st.
Je bespaart 14%
80 stuks
27,00 p/st.
Je bespaart 22%
Sterke pedaalemmerzakken met een afmeting van 50x55 cm. Deze afvalzakjes zijn geschikt voor prullenbakken op kantoor en hebben een inhoud van 20 liter. HDPE afvalzakken kenmerken zich door de dunne plasticlaag, maar hebben desondanks een hoge doorsteekweerstand. HDPE is materiaal dat waterafstotend is en niet snel scheurt. Daarnaast is het recyclebaar en komen er geen schadelijke stoffen vrij bij verbranding. Dikte van de HDPE afvalzakken is 10 micron. Het zijn goedkope en veel verkochte afvalzakken.
Eigenschappen
- Inhoud: 20 liter
- Kleur zakken: Zwart
- Formaat: 50x55 cm
- Materiaal: HDPE
- Dikte: 10 micron
- Doos 50 rollen à 50 zakken (2500 zakken)
| Algemeen | |
|---|---|
| EAN | 8718924410387 |
| Soort | Afvalzakken |
| Merk | Premium |
| Inhoud | 20 liter |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | HDPE |
| Dikte | 10 micron |
| Composteerbaar | Nee |
| Afmeting (BxL) | 50 x 55 cm |
| Breedte in cm | 50 cm |
| Lengte in cm | 55 cm |
| Verpakking | 50 rollen à 50 stuks |
| Aantal rollen | 50 rollen |
| Aantal zakken | 50 zakken per rol |
| Hoeveelheid | 2500 zakken |
