- Kleur: Zilver
- Inhoud: 60 liter
- Afvalzakcode: P
Simplehuman afvalzakken code U wit - 55-80 liter - Pak 5x20 stuks
- Gemaakt van 50% gerecycled plastic
- Handige dispenserverpakking
- Extra stevige trekband met dubbele zoom
- Perfect passend in Simplehuman prullenbakken
Simplehuman afvalzakken zijn witte maatwerk afvalzakken die speciaal ontworpen zijn voor de Simplehuman afvalbakken. De Simplehuman vuilniszak met code U heeft een inhoud van 55 tot 80 liter. Het voordeel van deze maatwerk vuilniszakken, is dat de zakken niet in de afvalbak glijden en altijd netjes uit het zicht zijn. Simplehuman afvalzakken hebben sterke handgrepen met trekkoord en zijn vervaardigd van extra dik plastic. Dit extra sterke plastic met een dubbele zoom voorkomt gaten en scheuren.
Eigenschappen
- Kleur: wit
- Afmeting: B67,3 x L93,9 cm
- Dikke dubbele zoom
- Handig trekkoord met handgrepen
- Grootverpakking 5 x 20 stuks = 100 zakken
- Dispenserverpakking, een voor een te pakken, zonder perforatie
Afvalzakcode U
Elke Simplehuman afvalzak heeft een unieke code die je terugvindt op een sticker aan de binnenzijde van je afvalbak.
Geschikt voor:
| Algemeen | |
|---|---|
| EAN | 30838810010541 |
| Soort | Afvalzakken |
| Merk | Simplehuman |
| Inhoud | 55 - 80 liter |
| Kleur | Wit |
| Afvalzakcode | U |
| Materiaal | LDPE |
| Trekband | Ja |
| Composteerbaar | Nee |
| Afmeting (BxL) | 67,3 x 93,9 cm |
| Breedte in cm | 67,3 cm |
| Lengte in cm | 93,9 cm |
| Verpakking | Pak 5 à 20 stuks |
| Aantal zakken | 20 zakken in dispenser |
| Hoeveelheid | 100 zakken |
| Externe voorraad | 0 |





