As-papierbak aluminium 50 liter met zwarte top
325,49
269,00
✓ Op voorraad bij leverancier
Deze mooi afgewerkte vierkante as-papierbak in het aluminium met zwarte top heeft een inhoud van 50 liter. De prullenbak is zeer compleet door de meegeleverde inzetbak en verchroomde zeef. Er zijn inworpopeningen voorzien zodat je gemakkelijk restafval en papier kunt weggooien.
Eigenschappen
- Inhoud: 50 liter
- Voorzien van aluminium inzetbak en verchroomde zeef
- Vuurbestendig
- Afmetingen: lxbxh = 30x30x82 cm
Deze as-papierbak is ook te verkrijgen in het zwart en opvallend rood. Optioneel is er een bijpassende binnenbak beschikbaar in onze webshop.
| Algemeen | |
|---|---|
| EAN | 8713631043170 |
| Merk | V-part |
| Soort | As-papierbak |
| Gebruik | Binnen |
| Plaatsing | Losstaand |
| Kleur | Aluminiumgrijs |
| Externe voorraad | 52 |
| Afmetingen | |
| Inhoud | 50 liter |
| Vorm | Vierkant |
| Lengte in cm | 30 cm |
| Breedte in cm | 30 cm |
| Hoogte in cm | 82 cm |
| Materiaal | |
| Materiaal | Aluminium |
| Uitneembare binnenemmer | Nee |
| Deksel | |
| Deksel | Nee |
| Specificaties | |
| Afvalzakbevestiging | Om de rand |
| Inworpopening | Frontinworp 4 zijdes |
| Verrijdbaar | Nee |
| Vlamdovend | Nee |
| Handgrepen | Nee |
| Voorzien van asbak | Ja |
Andere klanten kochten ook


