Batterij inzamelbox 3 liter
13,31
11,00
✓ Niet meer leverbaar
Wil je op een veilige manier je lege batterijen opbergen? Dan is deze batterij inzamelbox 3 liter ideaal. Deze inzamelbox voor batterijen is vervaardigd uit hoogwaardig transparant kunststof en heeft een rode zelfborgend kindveilige schroefdop. Door de geintegreerde handgreep kun je hem gemakkelijk oppakken.
Eigenschappen:
- Inhoud: 3 liter
- Kleur: transparant + rode dop
- Afmeting: BxDxH = 19,2x20,2x27,5 cm
- Zelf borgend schroefdeksel
- Kindveilige dop
| Algemeen | |
|---|---|
| EAN | 8713631188055 |
| Merk | ESE |
| Soort | Milieubox |
| Kleur | Transparant |
| Plaatsing | Losstaand |
| Gebruik | Binnen |
| Externe voorraad | 0 |
| Afmetingen | |
| Inhoud | 3 liter |
| Vorm | Rond |
| Breedte in cm | 19,2 cm |
| Diepte in cm | 20,2 cm |
| Hoogte in cm | 27,5 cm |
| Materiaal | |
| Materiaal | Staal |
| Materiaal deksel | Kunststof |
| Deksel | |
| Kleur deksel | Rood |
| Bediening | Handmatig |
| Gebruiksgemak | |
| Aantal vakken | 1 vak |
| Handgrepen | Ja |
| Verrijdbaar | Nee |
| Vlamdovend | Nee |
