- Inhoud: 10 liter
- Kleur: Melkwit groen
Bonton Mini afvalemmer GFT 5 liter zwart
- Compact en ruimtebesparend
- Vaatwasser bestendig: makkelijk schoon houden
- Voorzien van hengsel
- Koppelbaar aan BonTon Original met koppelstuk
- Exclusief koppelstuk voor BonTon Original - los verkrijgbaar
De BonTon Mini 5 liter is de ideale oplossing voor het gescheiden inzamelen van kleine afvalstromen in professionele omgevingen. Van GFT-afval tot koffiedik of lege batterijen. Dit compacte en duurzame afvalemmertje van 100% gerecycled plastic helpt bij een efficiënte afvalverwerking en draagt bij aan een duurzamere bedrijfsvoering. Ideaal in de klas, verpleeg-en verzorgingstehuizen of kantines.
Dankzij de goed sluitende deksel blijven nare geurtjes binnen. De zakhouderring ervoor zorgt dat het afvalzakje stevig op zijn plaats blijft. Bovendien is de emmer vaatwasserbestendig, wat schoonmaken eenvoudig maakt.
De BonTon mini met een los verkrijgbaar koppelstuk eenvoudig worden gekoppeld aan de BonTon Original.
Eigenschappen:
- Inhoud: 5 liter
- Kleur: zwart
- Afmeting lxbxh: 22x23x18 cm
- Materiaal: 100% gerecycled plastic
- Vaatwasser bestendig
- Passende afvalzakken: Biozakken 10 liter
- Koppelbaar aan de BonTon Original met koppelstukje
| Algemeen | |
|---|---|
| EAN | 8713631208456 |
| Merk | Bonton |
| Soort | Afvalemmer |
| Materiaal | Gerecycled kunststof |
| Afvalstroom | GFT - groen |
| Kleur | Zwart |
| Plaatsing | Losstaand |
| Externe voorraad | 33 |
| Afmetingen | |
| Inhoud | 5 liter |
| Vorm | Rechthoek met afgeronde hoek |
| Lengte in cm | 22 cm |
| Breedte in cm | 23 cm |
| Hoogte in cm | 18 cm |
| Deksel | |
| Deksel | Ja |
| Kleur deksel | Zwart |
| Materiaal deksel | Kunststof |
| Bediening | Handmatig |
| Richting openen deksel | Naar boven |
| Gebruiksgemak | |
| Afvalzakbevestiging | Zakhouderring |
| Handgrepen | Nee |
| Verrijdbaar | Nee |
| Vlamdovend | Nee |





