Brabantia Sort & Go inbouw afvalemmer 2x15 liter
99,83
82,50
✓ Nog 1 op voorraad
Bijbehorende artikelen
- Eenvoudige bevestiging
- Geschikt voor 2 afvalstromen
- Losse binnenemmers
- Zonder deksels
De Brabantia Sort & Go inbouw afvalemmer van 2x15 liter is een erg handige afvalscheidingsbak voor in de keuken. De uitschuifbare afvalbak is geschikt voor in de kast, met een makkelijk te monteren frame. Bovenop de afvalemmers zit zelfs nog een opbergruimte. De afvalemmers zijn makkelijk schoon te maken, uit het frame te halen en te legen. Je hebt altijd een duo prullenbak beschikbaar en het afval is uit het zicht.
Eigenschappen
- Inhoud donkergrijze emmer: 15 liter
- Inhoud groene emmer: 15 liter
- Afmeting bxdxh: 31,9 x 48,1 x 43,1 cm
- Losse binnenemmers
- Perfect passende Brabantia afvalzakken code D
| Algemeen | |
|---|---|
| EAN | 8710755232503 |
| Merk | Brabantia |
| Productlijn | Sort & Go afvalemmer |
| Soort | Afvalemmer |
| Kleur | Grijs, groen |
| Plaatsing | Keukenkast |
| Gebruik | Binnen |
| Externe voorraad | 0 |
| Afmetingen | |
| Inhoud | 2x 15 liter |
| Vorm | Rechthoek |
| Breedte in cm | 31,9 cm |
| Diepte in cm | 48,1 cm |
| Hoogte in cm | 43,1 cm |
| Materiaal | |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaal binnenemmer | Kunststof |
| Afvalscheiding | |
| Aantal vakken | 2 vakken |
| Inhoud binnenemmer 1 | 15 liter |
| Inhoud binnenemmer 2 | 15 liter |
| Deksel | |
| Bediening | Open inworp |
| Deksel sluit met vertraging | Nee |
| Deksel blijft open (stay open) | Nee |
| Gebruiksgemak | |
| Afvalzakcode | D |
| Afvalzakbevestiging | Om de rand |
| Handgrepen | Nee |
| Verrijdbaar | Nee |
| Vlamdovend | Nee |
Andere klanten kochten ook





