Carro Push prullenbak 55 liter wit
272,25
225,00
✓ Op voorraad bij leverancier
Bijbehorende artikelen
- Makkelijk schoon te maken
- Eenvoudige zakkenwissel door uitneembare binnenemmer
- Ruime inhoud
De mooie witte Carro Push prullenbak 55 liter kom je veel tegen in sanitaire ruimtes. Het is een stijlvolle afvalbak van duurzaam aluminium met een inhoud van 55 liter. Het push deksel opent soepel door er licht tegen te duwen. Op deze manier kun je het afval hygiënisch deponeren. Deze prullenbak is voorzien van een aluminium binnenemmer met handvaten.
Eigenschappen:
- Inhoud: 55 liter
- Afmeting: 30x30x77cm
- Push-deksel
- Vuurbestendig
- Passende afvalzakken 60x80 cm
Door zijn ruimtebesparend design past hij altijd strak tegen de wand of in een hoekje, handig voor bijvoorbeeld papieren handdoekjes.
| Algemeen | |
|---|---|
| EAN | 8713631009008 |
| Merk | Carro |
| Productlijn | Carro-Push |
| Soort | Push prullenbak |
| Materiaal | Aluminium |
| Aantal vakken | 1 vak |
| Kleur | Wit |
| Plaatsing | Losstaand |
| Gebruik | Binnen |
| Externe voorraad | 13 |
| Afmetingen | |
| Inhoud | 55 liter |
| Vorm | Vierkant |
| Lengte in cm | 30 cm |
| Breedte in cm | 30 cm |
| Hoogte in cm | 77 cm |
| Gebruiksgemak | |
| Bediening | Push deksel |
| Afvalzakbevestiging | Binnenbak |
| Uitneembare binnenemmer | Ja |
| Materiaal binnenemmer | Aluminium |
| Vlamdovend | Nee |
| Handgrepen | Nee |
| Verrijdbaar | Nee |
Andere klanten kochten ook





