Curver Swing Bin 25 liter zilver/antraciet
20,57
17,00
✓ Op voorraad
- Deksel opent met een lichte handeling
- Afvalbak bestaat uit een los deksel en afvalbak
- Verhoogd deksel zorgt voor optimale inhoud
De middelgrote Curver Swing Bin met een inhoud van 25 liter is een ideale prullenbak voor een klein gezin, voor op kantoor of in de klas. Een afvalemmer met een zogenaamde trapeziumvorm, rechte achterzijde en afgeronde voorzijde en een afneembaar deksel, wat extra voordelen levert.
Eigenschappen
- Inhoud: 25 liter
- Kleur: Zilver met antraciet deksel
- Afneembaar deksel
- Afmeting: bxdxh = 35 x 28 x 51 cm
- Geschikt voor standaard pedaalemmerzakken
| Algemeen | |
|---|---|
| EAN | 3253923986631 |
| Merk | Curver |
| Soort | Afvalemmer |
| Productlijn | Swing Bin |
| Materiaal | Kunststof |
| Aantal vakken | 1 vak |
| Kleur | Grijs |
| Plaatsing | Losstaand |
| Gebruik | Binnen |
| Afmetingen | |
| Inhoud | 25 liter |
| Vorm | Rechthoek |
| Breedte in cm | 35 cm |
| Diepte in cm | 28 cm |
| Hoogte in cm | 51 cm |
| Deksel | |
| Deksel | Ja |
| Kleur deksel | Antraciet |
| Materiaal deksel | Kunststof |
| Bediening | Swing deksel |
| Richting openen deksel | Naar binnen |
| Gebruiksgemak | |
| Afvalzakbevestiging | Om de rand |
| Handgrepen | Nee |
| Verrijdbaar | Nee |
| Vlamdovend | Nee |
Andere klanten kochten ook




