Curver Unibox opbergbox 15 liter zilver - Maat S
Nu
9,98
8,25
Van
9,75
✓ Op voorraad
- Stevig materiaal
- Stapelbaar voor ruimtebesparing
- Verstevigde stoothoeken
- Open handgreep voor draagcomfort
- Niet afsluitbaar met deksel
- Niet geschikt voor open contact met voedingsmiddelen - geen foodgrade
De klassieke Curver Classic Unibox 15 liter is de meest bekende opbergbox voor elke toepassing. De boxen zijn voorzien van verstevigde stoothoeken die de box extra beschermen maar ook een antislip functie hebben. Hierdoor zijn deze stapelbare kratten van Curver geschikt voor zwaardere toepassingen. Door de open handgrepen kun je de box veilig verplaatsen. De boxen zijn stapelbaar maar, als u ze niet nodig heeft, ook gemakkelijk in elkaar te nesten.
Eigenschappen:
- Inhoud: 15 liter
- Kleur: zilvergrijs
- Afmeting lxbxh: 350x270x220 mm
- Stapelbaar
- Modulair
- Verstevigde hoeken
| Algemeen | |
|---|---|
| EAN | 3253921174641 |
| Merk | Curver |
| Productlijn | Unibox |
| Kleur | Grijs |
| Garantie | 2 jaar |
| Afmetingen | |
| Inhoud | 15 liter |
| Vorm | Rechthoek |
| Lengte in mm | 350 mm |
| Breedte in mm | 270 mm |
| Hoogte in mm | 220 mm |
| Materiaal | |
| Materiaal | Gerecycled kunststof |
| Type materiaal | PP (Polypropyleen) |
| Gebruiksgemak | |
| Handgrepen | Open 2x |
| Deksel | Nee |
| Stapelbaar | Ja |
| Verrijdbaar | Nee |




