Deksel Rubbermaid Brute afvalemmer 151 liter grijs
43,56
36,00
✓ Op voorraad bij leverancier
- Plat deksel maakt stapelen mogelijk
- Twee handvaten
- Lange levensduur
Een plat vierkant deksel voor de Rubbermaid Brute afvalemmer vierkant 151 liter grijs. Deze Rubbermaid deksel is gemaakt van polyethyleen. Dat maakt hem schok- en schuurbestendig. De deksel is voorzien van twee geïntegreerde grepen, waardoor je de deksel simpel van de container kan halen. Dankzij de vierkante vorm biedt deze Rubbermaid afvalemmer tot 14% meer capaciteit dan ronde containers. De deksel sluit strak aan op de afvalemmer, hierdoor blijft de inhoud droog en kun je verschillende afvalemmers op elkaar stapelen.
Eigenschappen
- Geschikt voor: Rubbermaid Brute afvalemmer vierkant 151 liter
- Kleur: grijs
- Afmetingen: bxdxh = 61 X 61 x 5,7 cm
- Dubbele handvaten
- Geschikt voor intensief gebruik
- Plat deksel - maakt stapelen mogelijk
| Algemeen | |
|---|---|
| EAN | 0086876044393 |
| Merk | Rubbermaid |
| Soort | Accessoire |
| Accessoires | Deksel |
| Accessoire voor | Rubbermaid Brute |
| Kleur | Grijs |
| Gebruik | Binnen, Buiten |
| Externe voorraad | 13 |
| Afmetingen | |
| Vorm | Vierkant |
| Breedte in cm | 61 cm |
| Diepte in cm | 61 cm |
| Hoogte in cm | 5,7 cm |
| Materiaal | |
| Materiaal | Kunststof |
Andere klanten kochten ook




