154,88
128,00
✓ Op voorraad bij leverancier
- Geen dure navulcassettes nodig - Gebruik gewone vuilniszakken
- Veilig met 1 hand te bedienen
- Reukloos
De Diaper Champ Large is een grote luieremmer waarmee je eenvoudig gebruikte luiers inzamelt. Door het gesloten systeem bij inwerpen, komen er geen nare luchtjes vrij. Met een hoogte van 92 cm hoeven gebruikers nooit te buigen wanneer ze er een volle luier in willen werpen. De Diaper Champ Large past dus perfect onder een hoge verschoontafel of in een sanitaire ruimte waar babyluiers verschoond worden. Goed om te weten: de Diaper Champ Large luieremmer is geschikt voor ongeveer 75 luiers en je hebt geen dure navulcasettes nodig. Je kunt er gewone afvalzakken in stoppen.
Eigenschappen:
- Kleur: wit
- Materiaal: kunststof
- Afmeting BxDxH: 32,3 x 46,6 x 92,0 cm
- Geschikt voor gebruik: binnen
- Capaciteit: 75 luiers
- Reukloos inzamelen van gebruikte luiers
- Geen dure casettes nodig
- Passende afvalzakken 58x100cm
Tip:
- Plaats de luieremmer dicht bij de plek waar de baby's worden verschoond.
- Kies voor voldoende capaciteit, een baby produceert wel 8-10 luiers per dag
- Een luieremmer is hygiënisch en zorgt voor het makkelijk deponeren van gebruikte luiers.
- Gebruik de Knowaste vuilniszakken, speciaal voor incontinentie materiaal. Deze sluiten goed af en je mag deze zakken in de daarvoor bestemde incontinentie containers deponeren.
| Algemeen | |
|---|---|
| EAN | 8715834040314 |
| Soort | Afvalemmer |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Wit |
| Plaatsing | Losstaand |
| Gebruik | Binnen |
| Externe voorraad | 27 |
| Afmetingen | |
| Breedte in cm | 32,3 cm |
| Diepte in cm | 46,6 cm |
| Hoogte in cm | 92 cm |
| Deksel | |
| Deksel | Nee |
| Kleur deksel | Wit |
| Materiaal deksel | Kunststof |
| Bediening | Handmatig |
| Gebruiksgemak | |
| Handgrepen | Nee |
| Verrijdbaar | Nee |
| Vlamdovend | Nee |
Andere klanten kochten ook


