Duo afvalbak Ditch XL 2x90 liter wit
Vanaf
1.329,79
1.099,00
✓ Op voorraad
Bijbehorende artikelen
- Tijdloos design en strakke afwerking
- Uitneembare kunststof binnenemmers
- 25 jaar garantie
- Verkrijgbaar in 5 kleuren (zie afbeelding)
- Inclusief stickers - Rest en Plastic of Papier
De duo afvalbak Ditch XL is een mooie afvalscheidingsbak die perfect past in ieder hedendaags interieur bij bedrijven, scholen en openbare ruimtes. Naast het tijdloze design heeft hij een goede kwaliteit door het hoogwaardig staal en is de bak uitgerust met twee uitneembare, vloeistofdichte kunststof binnenemmers. Het is de grotere versie van de duo afvalbak Ditch L. De Ditch is ook leverbaar als Ditch 1, Ditch 3 en Ditch 4.
Eigenschappen:
- Inhoud: 2x 90 liter (180 liter)
- Kleur: wit (van Esch 9310)
- Belettering: Sticker in Avery 961 SC - Pearl Grey – PANTONE 434C.
- Afmeting: bxdxh = 72 x 38 x 76 cm
- Materiaal: Structuurlak op geëpoxeerd staal
- Voorzien van 2 uitneembare vloeistofdichte binnenbakken; gemaakt van 100% gerecycled kunststof
- Bijpassende gekleurde afvalzakken 70x110cm
- Voorgevormde inworpopening
- Gemaakt in Nederland
- Ontwerp van Frans de la Haye
- Inclusief stickers - Rest en Plastic of Papier
Extra opties
Interesse in bovenstaande extra opties? Neem dan contact op met onze verkoop afdeling.
| Algemeen | |
|---|---|
| EAN | 8713147070325 |
| Merk | Functionals |
| Productlijn | Ditch |
| Soort | Afvalscheiding 2 vakken |
| Kleur | Wit |
| Gebruik | Binnen |
| Garantie | 25 jaar |
| Afmetingen | |
| Inhoud | 2x 90 liter |
| Inhoud per afvalstroom | 90 liter |
| Vorm | Rechthoek |
| Breedte in cm | 72 cm |
| Diepte in cm | 38 cm |
| Hoogte in cm | 76 cm |
| Materiaal | |
| Materiaal | Staal |
| Materiaal binnenemmer | Kunststof |
| Afvalscheiding | |
| Aantal vakken | 2 vakken |
| Inhoud binnenemmer 1 | 90 liter |
| Inhoud binnenemmer 2 | 90 liter |
| Deksel | |
| Kleur deksel | Lichtgrijs |
| Bediening | Open inworp |
| Deksel sluit met vertraging | Nee |
| Deksel blijft open (stay open) | Ja |
| Gebruiksgemak | |
| Afvalzakbevestiging | Binnenbak |
| Handgrepen | Nee |
| Verrijdbaar | Nee |
| Vlamdovend | Nee |
Andere klanten kochten ook








