E-line euronorm scharnierdeksel 600x400 mm donkergrijs + snapsluiting
13,92
11,50
✓ Op voorraad
- Eenvoudige bevestiging
- Vloeistofdicht
Een sterk kunststofdeksel voor de Euronormbak 600x400 mm. De scharnierdeksel is voorzien van een snapsluiting.
De E-line serie is samengesteld uit een sterke mix van PP regranulaat (post-consumer en industrieel materiaal). E-line kunststof bakken zijn eenvoudig stapelbaar en hebben een hoge statische belasting.
Eigenschappen:
- Kleur: donkergrijs
- Materiaal: PP regranulaat
- Afmeting: 600 x 400 mm
- 2 snapsluitingen
Alle stapelbakken zijn door de Euronorm afmetingen onderling stapelbaar.
| Algemeen | |
|---|---|
| EAN | 7422247659613 |
| Merk | E-Line |
| Soort | Accessoire |
| Kleur | Grijs |
| Afmetingen | |
| Vorm | Rechthoek |
| Standaard afmeting | 600 x 400 mm |
| Lengte in mm | 600 mm |
| Breedte in mm | 400 mm |
| Materiaal | |
| Materiaal | Kunststof |
| Type materiaal | PP regranulaat |
| Gebruiksgemak | |
| Deksel | Nee |
| Stapelbaar | Nee |
| Verrijdbaar | Nee |




