- Inhoud: 18 - 21 liter
EKO Phantom DeLuxe Sensor prullenbak Recycling 20 + 20 liter mat RVS
- Geschikt voor afvalscheiding
- Fingerprint proof
- Soft-close
- Stay-open
Deze moderne en hygiënische sensor prullenbak voor afvalscheiding heeft een inhoud van 2x 20 liter. De Phantom DeLuxe is erg stijlvol en volledig uit geborsteld RVS samengesteld. Voorzien van twee kunststof binnenemmers met bagfixer zodat je de afvalzak uit het zicht kan bevestigen. Ideaal om je restafval en plastic van elkaar te scheiden. De afneembare deksel zorgt voor extra gemak bij het wisselen van de afvalzak. Het deksel opent simpel en geruisloos door een lichte beweging.
Eigenschappen:
- Inhoud: 40 liter (2x 20)
- Kleur: mat RVS
- Afmeting: lxbxh 46x27x66 cm
- Deksel opent met sensor en touch knoppen
- Soft-close deksel
- Vingerafdrukvrij geborsteld RVS
- Werkt op 6x AA batterij (niet meegeleverd)
EKO afvalzakken
De EKO vuilniszak heeft een eigen unieke en herkenbare afvalzakcode. Voor deze prullenbak adviseren wij een code D afvalzak met een inhoud van 18 - 21 liter. Dit zijn maatwerk afvalzakken met een trekbandsluiting. ![]()
| Algemeen | |
|---|---|
| EAN | 8713631184552 |
| Merk | EKO |
| Productlijn | Phantom Sensor Bin |
| Soort | Sensor prullenbak |
| Materiaal | RVS |
| Kleur | Mat RVS |
| Plaatsing | Losstaand |
| Gebruik | Binnen |
| Externe voorraad | 30 |
| Afmetingen | |
| Inhoud | 2x 20 liter |
| Vorm | Rechthoek |
| Lengte in cm | 46 cm |
| Breedte in cm | 27 cm |
| Hoogte in cm | 66 cm |
| Binnenemmer | |
| Aantal vakken | 2 vakken |
| Materiaal binnenemmer | Kunststof |
| Uitneembare binnenemmer | Nee |
| Deksel | |
| Kleur deksel | Mat RVS |
| Materiaal deksel | RVS |
| Bediening | Sensor |
| Deksel sluit met vertraging | Ja |
| Deksel blijft open (stay open) | Ja |
| Gebruiksgemak | |
| Afvalzakcode | D |
| Afvalzakbevestiging | Binnenbak |
| Vlamdovend | Nee |
| Handgrepen | Nee |







