EKO Ecocasa II Pedaalemmer 30+30 liter mat RVS
151,25
125,00
✓ Op voorraad
Bijbehorende artikelen
- Eenvoudig afval scheiden in 2 stromen
- Stevig voetpedaal
- Softclose deksel
De EKO Ecocasa II pedaalemmer 60 liter is ideaal om afval te scheiden. Een stijlvolle rechthoekige afvalbak met 2 vakken van 30 liter, voorzien van een stevige voetpedaal. De roestvrijstalen prullenbak is voorzien van fingerprint proof coating. De stay-open functie vergrendelt het deksel, voor het makkelijk schoonmaken van de afvalbak of wisselen van de afvalzak.
Eigenschappen
- Inhoud: 30+30 liter
- Kleur: Mat RVS - vingerafdrukvrij
- Afmeting: BxDxH = 52,6x37,3x66 cm
- Geschikt voor 4-5 personen
EKO afvalzakken
In deze prullenbak passen de perfect passende EKO afvalzakken type E. Dit zijn maatwerk afvalzakken met een trekbandsluiting.
| Algemeen | |
|---|---|
| EAN | 8713631192021 |
| Merk | EKO |
| Soort | Afvalscheiding 2 vakken |
| Kleur | Mat RVS |
| Gebruik | Binnen |
| Externe voorraad | 289 |
| Afmetingen | |
| Inhoud | 2x 30 liter |
| Inhoud per afvalstroom | 30 liter |
| Vorm | Rechthoek |
| Breedte in cm | 52,7 cm |
| Diepte in cm | 37 cm |
| Hoogte in cm | 66 cm |
| Materiaal | |
| Materiaal | RVS |
| Materiaal binnenemmer | Kunststof |
| Afvalscheiding | |
| Capaciteit | 4+ personen |
| Aantal vakken | 2 vakken |
| Inhoud binnenemmer 1 | 30 liter |
| Inhoud binnenemmer 2 | 30 liter |
| Deksel | |
| Kleur deksel | Mat RVS |
| Bediening | Pedaal |
| Richting openen deksel | Naar boven |
| Deksel sluit met vertraging | Ja |
| Deksel blijft open (stay open) | Ja |
| Gebruiksgemak | |
| Afvalzakcode | E |
| Afvalzakbevestiging | Binnenbak |
| Handgrepen | Ja |
| Verrijdbaar | Nee |
| Vlamdovend | Nee |
Andere klanten kochten ook




