EKO Essential 2 Recycler pedaalemmer 20 + 9 liter zwart
59,90
49,50
✓ Op voorraad
Handige duo prullenbak 20+9 liter om je afval op kantoor of thuis te scheiden. De pedaalemmer bestaat uit 2 compartimenten waarvan het deksel met een groot en stevig voetpedaal te bedienen is. De zwarte binnenemmer heeft een inhoud van 20 liter en de groene binnenemmer heeft een inhoud van 9 liter. Deze zijn vervaardigd uit kunststof. Met de ijzeren handgreep kan je de binnenemmer gemakkelijk dragen en is de afvalzak eenvoudig te wisselen.
Eigenschappen:
| Algemeen | |
|---|---|
| EAN | 8713631187737 |
| Merk | EKO |
| Productlijn | Essential Recycler |
| Soort | Afvalscheiding 2 vakken |
| Kleur | Zwart |
| Plaatsing | Losstaand |
| Gebruik | Binnen |
| Garantie | 3 jaar |
| Externe voorraad | 1317 |
| Afmetingen | |
| Inhoud | 20 + 9 liter |
| Vorm | Rechthoek |
| Breedte in cm | 46,3 cm |
| Diepte in cm | 27 cm |
| Hoogte in cm | 41,2 cm |
| Materiaal | |
| Materiaal | Staal |
| Materiaal binnenemmer | Kunststof |
| Materiaal deksel | Kunststof |
| Afvalscheiding | |
| Capaciteit | 2 - 3 personen |
| Aantal vakken | 2 vakken |
| Inhoud binnenemmer 1 | 20 liter |
| Inhoud binnenemmer 2 | 9 liter |
| Deksel | |
| Kleur deksel | Zwart |
| Bediening | Pedaal |
| Richting openen deksel | Naar boven |
| Deksel sluit met vertraging | Ja |
| Deksel blijft open (stay open) | Ja |
| Gebruiksgemak | |
| Afvalzakcode | B + D |
| Afvalzakbevestiging | Binnenbak |
| Handgrepen | Ja |
| Vingerafdrukbestendig | Ja |
| Verrijdbaar | Nee |
| Vlamdovend | Nee |


