EKO EcoCasa Splitted pedaalemmer 15+15+15 liter mat RVS
139,15
115,00
✓ Op voorraad
Bijbehorende artikelen
- Geschikt voor afvalscheiding
- Fingerprint proof
- Soft-close
- Stay-open
Een stijlvolle rechthoekige afvalbak met drie afzonderlijke vakken van 15 liter voor het scheiden van afval. De drie pedalen geven afzonderlijk toegang tot de kunststof binnenemmers. De roestvrijstalen prullenbak is voorzien van fingerprint proof coating. De stay-open functie vergrendelt het deksel, voor het makkelijk schoonmaken van de afvalbak of wisselen van de afvalzak.
Eigenschappen
- Inhoud: 15+15+15 liter
- Kleur: Mat RVS - vingerafdrukvrij
- Afmeting: BxDxH = 60,5x32,1x50,8 cm
- Geschikt voor 3-4 personen
EKO afvalzakken
In deze prullenbak passen de perfect passende EKO afvalzakken type F1. Dit zijn maatwerk afvalzakken met een trekbandsluiting.
| Algemeen | |
|---|---|
| EAN | 8713631192007 |
| Merk | EKO |
| Soort | Afvalscheiding 3 vakken |
| Kleur | Mat RVS |
| Plaatsing | Losstaand |
| Gebruik | Binnen |
| Externe voorraad | 259 |
| Afmetingen | |
| Inhoud | 3x 15 liter |
| Inhoud per afvalstroom | 15 liter |
| Vorm | Rechthoek |
| Breedte in cm | 60,5 cm |
| Diepte in cm | 32,1 cm |
| Hoogte in cm | 50,8 cm |
| Materiaal | |
| Materiaal | RVS |
| Materiaal binnenemmer | Kunststof |
| Materiaal deksel | RVS |
| Afvalscheiding | |
| Aantal vakken | 3 vakken |
| Inhoud binnenemmer 1 | 15 liter |
| Inhoud binnenemmer 2 | 15 liter |
| Inhoud binnenemmer 3 | 15 liter |
| Deksel | |
| Kleur deksel | Mat RVS |
| Bediening | Pedaal |
| Richting openen deksel | Naar boven |
| Deksel sluit met vertraging | Ja |
| Deksel blijft open (stay open) | Ja |
| Gebruiksgemak | |
| Afvalzakcode | F1 |
| Afvalzakbevestiging | Binnenbak |
| Handgrepen | Ja |
| Vingerafdrukbestendig | Ja |
| Verrijdbaar | Nee |
| Vlamdovend | Nee |
Andere klanten kochten ook






