EKO Essential Splitted Recycler pedaalemmer 15 + 15 liter mat RVS
72,60
60,00
✓ Op voorraad
Bijbehorende artikelen
- Geschikt voor afvalscheiding
- Fingerprint proof
- Soft-close
- Stay-open
Handige duo prullenbak met 2 vakken van elk 15 liter. De 2 uitneembare binnenemmers hebben ieder een eigen kleur waardoor je gemakkelijk 2 afvalstromen kan scheiden. De twee pedalen zorgen voor afzonderlijke opening van de twee binnenemmers. De roestvrijstalen body heeft een fingerprint proof coating zodat je geen vingerafdrukken ziet, dat is weer handig bij het schoonmaken. De afvalemmer heeft ingelegde kunststof handgreep wat handig is wanneer je de pedaalemmer wilt verplaatsen.
Eigenschappen
- Inhoud: 15 + 15 liter
- Kleur body: mat RVS, vingerafdrukvrij
- Kleur deksel: zwart, kunststof
- Afmeting: bxdxh = 46,3 x 33,2 x 41,2 cm
- Binnenemmers in zwart en groen
- Gescheiden opening en pedalen
- Afval scheiden voor 2 afvalstromen
- Perfect passende afvalzakken EKO type C
| Algemeen | |
|---|---|
| EAN | 8713631191987 |
| Merk | EKO |
| Productlijn | Essential Splitted Recycler |
| Soort | Pedaalemmer |
| Kleur | Mat RVS |
| Plaatsing | Losstaand |
| Gebruik | Binnen |
| Externe voorraad | 0 |
| Afmetingen | |
| Inhoud | 2x 15 liter |
| Inhoud per afvalstroom | 15 liter |
| Vorm | Rechthoek |
| Breedte in cm | 46,3 cm |
| Diepte in cm | 33,2 cm |
| Hoogte in cm | 41,2 cm |
| Materiaal | |
| Materiaal | RVS |
| Materiaal binnenemmer | Kunststof |
| Materiaal deksel | Kunststof |
| Afvalscheiding | |
| Aantal vakken | 2 vakken |
| Inhoud binnenemmer 1 | 15 liter |
| Inhoud binnenemmer 2 | 15 liter |
| Deksel | |
| Kleur deksel | Zwart |
| Bediening | Pedaal |
| Richting openen deksel | Naar boven |
| Deksel sluit met vertraging | Ja |
| Deksel blijft open (stay open) | Ja |
| Gebruiksgemak | |
| Afvalzakcode | C |
| Afvalzakbevestiging | Binnenbak |
| Handgrepen | Ja |
| Verrijdbaar | Nee |
| Vlamdovend | Nee |
Andere klanten kochten ook





