EKO Ecoslim Pedaalemmer 45 liter Mat RVS
131,89
109,00
✓ 2 - 3 werkdagen in huis
Bijbehorende artikelen
- Ideale prullenbak voor smalle ruimtes
- Stevig voetpedaal met een cantilever systeem
- Fingerprintproof coating voor een vlekkenloze uitstraling
De EKO EcoSlim prullenbak 45 liter is een smalle pedaalemmer voor hygiënisch afvalbeheer. De EKO EcoSlim is van geborsteld RVS en voorzien van een fingerprint proof coating. Het deksel opent met een stevig voetpedaal en gaat zachtjes open. Het deksel is softclose en heeft een stay open functie. Ideaal bij het wisselen van de afvalzakken. De afvalbak heeft een uitneembare kunststof binnenemmer.
Eigenschappen
- Inhoud: 45 liter
- Kleur: mat RVS
- Merk: EKO
- Productlijn: EcoSlim
- Afmetingen bxdxh: 276 x 533 x 661 mm
- Softclose deksel
- Stay open functie, handig bij de zakwissel
- Uitneembare binnenemmer
EKO afvalzakken type F
De EKO vuilniszak heeft een eigen unieke en herkenbare afvalzakcode. Voor deze prullenbak adviseren wij een code F afvalzak met een inhoud van 40-60 liter. Deze afvalzakken passen perfect in de binnenemmer van de afvalbak.
| Algemeen | |
|---|---|
| EAN | 8713631716708 |
| Merk | EKO |
| Soort | Pedaalemmer |
| Productlijn | Ecoslim |
| Materiaal | RVS |
| Materiaal prullenbak | RVS |
| Aantal vakken | 1 vak |
| Kleur | Mat RVS |
| Plaatsing | Losstaand |
| Gebruik | Binnen |
| Afmetingen | |
| Inhoud | 45 liter |
| Vorm | Rechthoek |
| Breedte in cm | 27,6 cm |
| Diepte in cm | 54,5 cm |
| Hoogte in cm | 53,3 cm |
| Deksel | |
| Deksel | Ja |
| Kleur deksel | Mat RVS |
| Materiaal deksel | Mat RVS |
| Bediening | Pedaal |
| Richting openen deksel | Naar boven |
| Gebruiksgemak | |
| Afvalzakbevestiging | Binnenbak |
| Handgrepen | Ja |
| Verrijdbaar | Nee |
| Vlamdovend | Nee |
Andere klanten kochten ook





