EKO Mirage X Sensor afvalbak 80 liter mat RVS
150,04
124,00
✓ Nog 1 op voorraad
Bijbehorende artikelen
- Extra grote inhoud
- Opent hygienisch
- Geruisloos sluitend deksel
Grote capaciteit sensor afvalbak van mat RVS voorzien van fingerprint proof coating. Bevat een afvalzakhouder en geen binnenemmer waardoor extra ruime inhoud. Het sensormechanisme voorzien van dynamisch display zorgt voor een simpele bediening en het automatisch en geruisloos openen en sluiten van het kunststof deksel. Door het afneembare deksel is de afvalzak eenvoudig te wisselen. Werkt op 6x AA batterijen (niet inbegrepen).
Eigenschappen
- Inhoud: 80 liter
- Kleur body: mat RVS
- Kleur deksel: zwart
- Afmeting: BxDxH = 47x28x72,2 cm
- Werkt op 6x AA batterijen (niet inbegrepen)
| Algemeen | |
|---|---|
| EAN | 8713631192069 |
| Merk | EKO |
| Soort | Sensor prullenbak |
| Materiaal | RVS |
| Kleur | Mat RVS |
| Plaatsing | Losstaand |
| Gebruik | Binnen |
| Externe voorraad | 77 |
| Afmetingen | |
| Inhoud | 80 liter |
| Vorm | Rechthoek |
| Breedte in cm | 47 cm |
| Diepte in cm | 28 cm |
| Hoogte in cm | 72,2 cm |
| Binnenemmer | |
| Aantal vakken | 1 vak |
| Uitneembare binnenemmer | Nee |
| Deksel | |
| Kleur deksel | Zwart |
| Materiaal deksel | Kunststof |
| Bediening | Sensor |
| Deksel sluit met vertraging | Ja |
| Deksel blijft open (stay open) | Nee |
| Gebruiksgemak | |
| Afvalzakcode | F |
| Afvalzakbevestiging | Zakhouderring |
| Vlamdovend | Nee |
| Handgrepen | Nee |
