EKO Touch Pro Recycler duo prullenbak 20 + 20 liter mat RVS
131,89
109,00
✓ Op voorraad bij leverancier
Bijbehorende artikelen
- Ideale prullenbak voor smalle ruimtes
- 2 grote binnenemmers om afval te scheiden
- Stevig voetpedaal met een cantilever systeem
De EKO Touch Pro Recycler duo prullenbak 20+20 liter is een stijlvolle rechthoekige pedaalemmer voor het scheiden van 2 stromen afval. De EKO Touch Pro is van geborsteld RVS en voorzien van een fingerprint proof coating. Het deksel opent met een lichte drukknop (touch bediening) en gaat zachtjes open. Het deksel is stay open en is eenvoudig handmatig te sluiten. De afvalbak heeft 2 uitneembare kunststof binnenemmers.
Eigenschappen
- Inhoud: 20+20 liter
- Kleur: mat RVS
- Afmetingen bxdxh: 460 x 290 x 674mm
- Softopen deksel
- Stay open functie, handig bij de zakwissel
- Uitneembare binnenemmers
EKO afvalzakken type F1
De EKO vuilniszak heeft een eigen unieke en herkenbare afvalzakcode. Voor deze prullenbak adviseren wij een code F1 afvalzak met een inhoud van 18 - 28 liter. Dit zijn maatwerk afvalzakken met een trekbandsluiting.
| Algemeen | |
|---|---|
| EAN | 8713631716678 |
| Merk | EKO |
| Productlijn | Touch |
| Soort | Afvalscheiding 2 vakken |
| Kleur | Mat RVS |
| Plaatsing | Losstaand |
| Gebruik | Binnen |
| Externe voorraad | 145 |
| Afmetingen | |
| Inhoud | 2x 20 liter |
| Inhoud per afvalstroom | 20 liter |
| Vorm | Rechthoek |
| Breedte in cm | 46 cm |
| Diepte in cm | 29 cm |
| Hoogte in cm | 67,4 cm |
| Materiaal | |
| Materiaal | RVS |
| Materiaal prullenbak | RVS |
| Materiaal binnenemmer | Kunststof |
| Materiaal deksel | RVS |
| Afvalscheiding | |
| Capaciteit | 2 - 3 personen |
| Aantal vakken | 2 vakken |
| Inhoud binnenemmer 1 | 20 liter |
| Inhoud binnenemmer 2 | 20 liter |
| Deksel | |
| Kleur deksel | Mat RVS |
| Bediening | Touch deksel |
| Richting openen deksel | Naar boven |
| Deksel sluit met vertraging | Ja |
| Deksel blijft open (stay open) | Ja |
| Gebruiksgemak | |
| Afvalzakcode | F1 |
| Afvalzakbevestiging | Binnenbak |
| Handgrepen | Nee |
| Vingerafdrukbestendig | Ja |
| Verrijdbaar | Nee |
| Vlamdovend | Nee |
Andere klanten kochten ook

