Stapelbak kunststof geperforeerd 400x300x125 mm 11 liter grijs - Euronorm
8,47
7,00
✓ 2 - 3 werkdagen in huis
- Zichtbare inhoud
- Goede luchtcirculatie
- 100% recyclebaar
Een sterke lichtgrijze kunststof bak 400x300x125 mm van 11 liter, die voldoet aan de euronorm en is voorzien van geperforeerde wanden en bodem. De E-line serie is samengesteld uit een sterke mix van PP regranulaat (post-consumer en industrieel materiaal). Door deze samenstelling is de bak niet geschikt voor open contact met voedingsmiddelen. E-line kunststof bakken zijn eenvoudig stapelbaar en hebben een hoge statische belasting.
Eigenschappen
- Inhoud: 11 liter
- Kleur: Grijs
- Materiaal: PP
- Buitenmaat: 400 x 300 x 125 mm
- Binnenmaat: 370 x 270 x 115 mm
- Gewicht: 0,64 kg
- Temperatuurbestendigheid: -20 °C tot +120 °C
Alle stapelbakken zijn door de euronorm afmetingen onderling stapelbaar.
| Algemeen | |
|---|---|
| EAN | 6097143055077 |
| Merk | E-Line |
| Productlijn | Perfobox |
| Kleur | Grijs |
| Afmetingen | |
| Inhoud | 11 liter |
| Vorm | Rechthoek |
| Standaard afmeting | 400 x 300 mm |
| Lengte in mm | 400 mm |
| Breedte in mm | 300 mm |
| Hoogte in mm | 125 mm |
| Materiaal | |
| Materiaal | Kunststof |
| Type materiaal | PP regranulaat |
| Gebruiksgemak | |
| Foodgrade | Nee |
| Handgrepen | Grijprand |
| Deksel | Nee |
| Stapelbaar | Ja |
| Verrijdbaar | Nee |
Andere klanten kochten ook







