- Inhoud: 400 liter
- Kleur: Transparant
- Makkelijk verplaatsen dankzij de wielen en het lichte gewicht
- Grote inworpopening
- Ideaal voor in het magazijn
De 400 liter afvalzakhouder van RVS is de ideale oplossing voor het efficiënt inzamelen van grote hoeveelheden afvalstromen zoals plastic, folie of karton. Dankzij het stevige en roestvrije frame is hij perfect inzetbaar in horeca, magazijnen, evenementen of industriële omgevingen. Het lichtgewicht ontwerp maakt verplaatsen makkelijk, terwijl de ergonomische vorm en ruime opening zorgen voor snel en hygiënisch vullen.
De afvalzakkenhouder wordt geleverd exclusief afvalzakken. Deze zijn los te verkrijgen in onze webshop.
Eigenschappen
- Inhoud: 400 liter
- Materiaal: RVS
- Afmetingen BxDxH: 63 x 58,5 x 130 cm
- Geschikt voor plastic, folie en EPS afval
- Geschikt voor Knapzakken 400 liter
Wil je graag meer weten over de mogelijkheden van Knapzakken en knaphouders? Lees hier alles over Knapzakken.
| Algemeen | |
|---|---|
| EAN | 6152525058012 |
| Soort | Afvalzakhouder |
| Materiaal | RVS |
| Kleur | RVS |
| Gebruik | Binnen, Buiten |
| Afmetingen | |
| Lengte in cm | 63 cm |
| Breedte in cm | 58,5 cm |
| Hoogte in cm | 130 cm |
| Gebruiksgemak | |
| Verrijdbaar | Nee |
| Handgrepen | Nee |
| Wandbevestiging | Nee |






