Glazen tafelasbak Ø12 cm - Stapelbare asbak
1,82
1,50
✓ Op voorraad bij leverancier
1 stuk
1,50
12 stuks
1,10 p/st.
Je bespaart 27%
48 stuks
1,00 p/st.
Je bespaart 33%
- Voorzien van uitsparingen om sigaret neer te leggen
- Stapelbaar
Ontdek de veelzijdige stapelbare glazen asbak Duralex, de perfecte aanvulling voor elke horecagelegenheid. Stapelbare asbak van helder glas met op de hoeken een uitsparing om een sigaret neer te leggen. Het stapelbare ontwerp bespaart kostbare ruimte en maakt het gemakkelijk om op te bergen wanneer niet in gebruik. Deze stapelbare horeca asbak is de ideale keuze voor restaurants, bars en cafés.
Eigenschappen
- Materiaal: Glas
- Afmeting: lxbxh = 12 x 12 x 3,5 cm
- Diameter Ø12 cm
- Voorzien van uitsparingen op iedere hoek
| Algemeen | |
|---|---|
| EAN | 8713631008063 |
| Merk | V-part |
| Soort | Asbak |
| Asbaksoort | Tafelasbak |
| Plaatsing | Losstaand |
| Gebruik | Binnen |
| Kleur | Glas (helder) |
| Materiaal | Glas |
| Externe voorraad | 1283 |
| Afmetingen | |
| Vorm | Vierkant |
| Diameter in cm | Ø 12 cm |
| Lengte in cm | 12 cm |
| Breedte in cm | 12 cm |
| Hoogte in cm | 3,5 cm |
Andere klanten kochten ook








