Groot volume bak 400 liter 1030x600x840 mm grijs - 4 poten
199,65
165,00
✓ Nog 1 op voorraad
Bijbehorende artikelen
- Foodgrade: voedselgeschikt
- Ruimtebesparend: stapelbaar
- Stevig: hoge belastbaarheid
- Eenvoudig te reinigen
- Moeilijk te verplaatsen zonder wielen
Stevige groot volume bak op 4 poten met een inhoud van 400 liter. Ideaal voor losgestorte producten, textiel, afval en oud papier. De groot volume bakken hebben een hoog draagvermogen en zijn ruimtebesparend. De groot volume bak is stapelbaar en daarnaast ook te verplaatsen met een heftruck. Dankzij de gesloten, vlakke wanden en bodem is de box waterdicht en eenvoudig te reinigen.
Eigenschappen
- Inhoud: 400 liter
- Materiaal: HDPE levensmiddelenbestendig
- Kleur: Grijs
- Afmetingen: 1030 x 600 x 840 mm uitwendig
- Afmetingen: 950 x 550 x 725 mm inwendig
- Bodem: gesloten vlakke bodem
- Wanden: gesloten vlakke wanden
- Draagvermogen: tot 250 kg
- Dynamisch draagvermogen: tot 750 kg
- Statisch draagvermogen: tot 1800 kg
- Eigen gewicht: 20,5 kg
- Maximaal 8 stuks stapelbaar
- Model: 1425/C
Optioneel
- Kunststof deksel 1030x600mm (slechts 1 model leverbaar)
Keurmerk
| Algemeen | |
|---|---|
| EAN | 6097147094041 |
| Merk | E-Line |
| Soort | Palletbox |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Kunststof |
| Plaatsing | Losstaand |
| Gebruik | Binnen, Buiten |
| Afmetingen | |
| Inhoud | 400 liter |
| Vorm | Rechthoek |
| Standaard afmeting | 1030 x 600 mm |
| Lengte in mm | 1030 mm |
| Breedte in mm | 600 mm |
| Hoogte in mm | 840 mm |
| Draagvermogen | max. 250 kg |
| Gebruiksgemak | |
| Uitvoering | 4 poten |
| Handgrepen | Ja |
| Foodgrade | Ja |
| Verrijdbaar | Nee |
| Vlamdovend | Nee |
| Stapelbaar | Ja |
Andere klanten kochten ook





