Handdoekautomaat Quartz Mini Matic Tear & Go - Touch free
- 100% hygiënisch: alleen in contact met papier
- Gebruiksvriendelijk: automatisch afsnijden van papier
- Lengte van papier en tijdsinterval beide instelbaar
- Papierindicator geeft voorraad aan
- Exclusief 4x batterijtype Alkaline type D
Deze Quartz Mini Matic Tear & Go handdoekautomaat is een touch free automaat en daardoor extra hygienisch. Wanneer een doekje wordt afgescheurd, zorgt de dispenser dat er automatisch een nieuw vel klaar hangt. De gebruiker is hierdoor alleen in contact met het papier. De lengte van de papieren handdoeken en het tijdsinterval zijn beide instelbaar. Ook zit er een papierindicator op de handdoekautomaat die aangeeft hoeveel papier er nog in de dispenser zit. Is de handdoekdispenser leeg? Dan vervang je eenvoudig de rol door de dispenser met behulp van een drukknop en/of universele sleutel los te klikken.
Eigenschappen:
- Kleur: wit, zwart, zilver
- Materiaal: kunststof
- Afmeting: BxDxH = 31 x 18,5 x 31,8 cm
- Instelbare papierlengte 20, 24, 28 of 32 cm
- Zuinig in papierverbruik
- Excl. 4x batterijtype Alkaline type D
- Artikel: 441100+441150+441190
- Quartzline handdoekdipensers Q12
Geschikte handdoekrollen voor White Quartz Mini Matic XL:
| Algemeen | |
|---|---|
| Merk | Euro Products |
| Soort | Handdoekdispenser |
| Gebruik | Binnen |
| Plaatsing | Muurbevestiging |
| Ruimte | Sanitaire ruimte |
| Afmetingen | |
| Breedte in cm | 31 cm |
| Diepte in cm | 18,5 cm |
| Hoogte in cm | 31,8 cm |
| Materiaal | |
| Materiaal | Kunststof |
| Eigenschappen papier | |
| Papiertype | Mini Matic rollen |





