- Materiaal: Polypropyleen (PP)
Herbruikbare beker CirculCup 300ml beige - Doos 192 stuks
- 100% recyclebaar: duurzame keuze
- Herbruikbaar: kan in de vaatwasser
- Stapelbaar: makkelijk op te bergen
- Handig voor onderweg
- Afsluitdeksel los verkrijgbaar
De herbruikbare beker CirculCup 300ml is een 100% recyclebare beker. De beige kleur zorgt voor een hippe uitstraling. Het is de perfecte herbruikbare cup voor een warme drank. Door het formaat is de beker ideaal voor een cappuccino, grote bak koffie of thee. Door een deksel toe te voegen is de beker ook geschikt voor onderweg. De herbruikbare disposables van Circulware zijn magnetron- en vaatwasserbestendig. Ze kunnen 500 keer herbruikt worden en zijn eenvoudig te stapelen. De CirculCup is verkrijgbaar in diverse varianten.
Met het herbruikbare servies van Circulware kies je voor een groene en duurzame oplossing. Ideaal voor op kantoor, evenementen, consumptie onderweg, afhalen of bezorgen.
Eigenschappen
- Inhoud: 300 cc / 300 ml
- Diameter: 80mm
- Hoogte: 100mm
- Kleur: beige
- Verpakking: 192 per doos
- Vaatwasser- en magnetronbestendig
- Stapelbaar
- Deksel los verkrijgbaar
| Algemeen | |
|---|---|
| EAN | 8717202977895 |
| Merk | Circulware |
| Kleur | Beige |
| Materiaal | Polypropyleen (PP) |
| Coating koffiebeker | Geen coating |
| Afmetingen | |
| Inhoud | 300 ml |
| Hoogte in mm | 100 mm |
| Diameter bovenzijde | 80 mm |
| Verpakking | Doos |










