Herbruikbare koffiebeker CirculCup 180ml wit - Automatenbeker - Doos 660 stuks
180,29
149,00
✓ Nog 1 op voorraad
- Te gebruiken als automaten beker
- 100% recyclebaar: duurzame keuze
- Stapelbaar: makkelijk op te bergen
- Geschikt voor hete dranken
- Zonder afsluitdeksel
De herbruikbare automatenbeker CirculCup 180cc is een 100% recyclebare koffiebeker. De witte kleur zorgt voor een klassieke uitstraling. De perfecte cup voor een warme drank zoals koffie en thee. De herbruikbare disposables van Circulware zijn magnetron- en vaatwasserbestendig. Ze kunnen meer dan 500 keer herbruikt worden en de bekers zijn eenvoudig te stapelen. De CirculCup is verkrijgbaar in diverse varianten.
Met het herbruikbare servies van Circulware kies je voor een groene en duurzame oplossing. Ideaal voor op kantoor, evenementen, afhalen of bezorgen.
Eigenschappen
- Inhoud: 180 cc / 180 ml
- Diameter: 70 mm
- Hoogte: 87 mm
- Kleur: wit
- Verpakking: 660 per doos
- Vaatwasser- en magnetronbestendig
- Stapelbaar
| Algemeen | |
|---|---|
| EAN | 8721003203053 |
| Merk | Circulware |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Polypropyleen (PP) |
| Coating koffiebeker | Geen coating |
| Afmetingen | |
| Inhoud | 180 ml |
| Hoogte in mm | 87 mm |
| Diameter bovenzijde | 70 mm |
| Verpakking | Doos |
Andere klanten kochten ook









