Joseph Joseph Carbon geurfilter - 2 stuks
13,92
11,50
✓ Op voorraad
- Geschikt voor de Joseph Joseph intelligent waste
- Lange werking: gemiddeld 2 maanden
- Voorkomt nare luchtjes
Deze geurfilters zorgen ervoor dat uitgaande lucht gefilterd wordt en voorkomt zo nare geurtjes in je keuken. Ze zijn geschikt voor de Intelligent Waste afvalemmers van het merk Joseph Joseph. Ze werken gemiddeld 2 maanden, afhankelijk van de hoeveelheid fruit-en groenteafval en de daarbij ontwikkelde geur.
Eigenschappen
- Set van twee carbon geurfilters
- Geschikt voor Waste Stack afvalemmers & Intelligent Waste afvalbakken
- Kleur: zwart
- Gemaakt van kunststof
- Langdruige werking: gemiddeld 2 maanden
Tip!
Wij verkopen ook de Waste Stack afvalemmers. Dit zijn zeer gebruiksvriendelijke en handige afvalbakken voor in de keuken.
| Algemeen | |
|---|---|
| EAN | 5028420300055 |
| Merk | Joseph Joseph |
| Productlijn | Intelligent Waste Stack |
| Soort | Accessoire |
| Accessoires | Geurverwijderaar |
| Accessoire voor | Joseph Joseph intelligent waste |
| Kleur | Zwart |
| Gebruik | Binnen |
| Externe voorraad | 0 |
| Afmetingen | |
| Lengte in cm | 11,5 cm |
| Breedte in cm | 12 cm |
| Hoogte in cm | 2 cm |
| Materiaal | |
| Materiaal | Kunststof |
