- Inhoud: 400 liter
- Kleur: Transparant
Knapzakhouder 400 liter RVS
- Licht gewicht: gemakkelijk te verplaatsen
- Grote opening: grote stukken afval eenvoudig weggooien
- Ideaal voor locaties met veel afval
- Uit te breiden met accessoires
De Knapzakhouder 400 liter is een roestvrijstalen afvalzakhouder speciaal vervaardigd voor 400 liter Knapzakken. De knaphouder is samengesteld uit een verzinkt stalen buizenframe. Het is een lichtgewicht houder die zich gemakkelijk laat verplaatsen. De houder is ergonomisch vormgegeven en de zak kan eenvoudig over het frame gehangen worden, waardoor er een maximale vulopening van de zak ontstaat. Deze afvalzakhouder is geschikt voor plastic en folie en kom je veel tegen in magazijnen en distributiecentra.
Eigenschappen
- Inhoud: 400 liter
- Kleur: RVS
- Materiaal: Verzinkt staal
- Afmetingen BxDxH: 63 x 58,5 x 130 cm
- Geschikt voor plastic, folie en EPS afval
- Geschikt voor Knapzakken 400 liter
- De afvalzakhouder wordt in 2 delen geleverd.
Extra opties
- Wielenset om de knappzakhouder verrijdbaar te maken
- Deksel Knapzakhouder om de foliehouder af te sluiten
- Informatieplaat om de afvalstroom aan te duiden
- Handige rolhouder voor de Knapzakken
- Knapzakklem die de afvalzak op zijn plaats houdt
Wil je graag meer weten over de mogelijkheden van Knapzakken en knaphouders? Lees hier alles over Knapzakken.
| Algemeen | |
|---|---|
| EAN | 8717624410369 |
| Merk | Knapzak |
| Soort | Afvalzakhouder |
| Materiaal | RVS |
| Aantal vakken | 1 vak |
| Kleur | RVS |
| Gebruik | Binnen |
| Afmetingen | |
| Inhoud | 400 liter |
| Breedte in cm | 63 cm |
| Diepte in cm | 58,5 cm |
| Hoogte in cm | 130 cm |
| Gebruiksgemak | |
| Afvalzakbevestiging | Om de rand |
| Verrijdbaar | Nee |
| Handgrepen | Nee |
| Wandbevestiging | Nee |












