Knapzak 1000 liter MDPE 30my onbedrukt ongeperforeerd - Doos 9 rollen à 6 stuks
Doos 9 rollen à 6 zakken (54 stuks)
- Neutrale afvalzak
- Handig sluitlint
- Niet geperforeerd
- Geschikt voor Knapzakhouder 1000 liter
- Niet geschikt voor persen
Deze knapzak 1000 liter is vervaardigd van MDPE folie en heeft een dikte van 30 my. De knapzak is semi transparant, niet voorzien van een bedrukking en de zakken zitten op rol. Deze knapzakken zijn voorzien van een sluitlint en zijn NIET geperforeerd. Het vulgewicht van deze zakken is ongeveer 40 kg folie.
Eigenschappen
- Inhoud: 1000 liter
- Afmeting: 700 + 2x325 x 2250 mm
- Neutrale knapzak, onbedrukt, semitransparant
- Met sluitlint
- Geen perforatiegaten - ongeperforeerd
- Geschikt voor Knapzakhouder 1000 liter
- Doos 9 rollen à 6 zakken (54 stuks)
Bijpassende houder
De knapzakken in combinatie met de knapzakhouder 1000 liter is de meest voordelige en efficiënte manier om plastic, folie, en ander recyclebaar afval in te zamelen. Knapzakken zijn aangepast aan de afmetingen van de knaphouder, zodat deze zonder klemmen in de houder blijven hangen.
Afvalzakcode fabrikant: KN10-54-M
| Algemeen | |
|---|---|
| EAN | 8717624415319 |
| Soort | Afvalzakken |
| Merk | Knapzak |
| Inhoud | 1000 liter |
| Kleur | Transparant |
| Bedrukking | Nee |
| Perforatie | Nee |
| Sluitlint | Ja |
| Afvalzakcode | KN10-54-M |
| Materiaal | MDPE |
| Composteerbaar | Nee |
| Afmeting (BxL) | 70/32,5 x 225 cm |
| Lengte in cm | 225 cm |
| Breedte in cm | 70 cm |
| Zijvouw in cm | 32,5 cm |
| Dikte | 30 micron |
| Draagvermogen | ca. 40 kg |
| Verpakking | 9 rollen à 6 stuks |
| Aantal rollen | 9 rollen |
| Aantal zakken | 6 zakken per rol |
| Hoeveelheid | 54 zakken |



