- Low PE coating
- Past onder iedere koffieautomaat
- Hoge isolatiewaarde: koffie blijft langer warm
- Dikker karton: beschermt handen tegen hitte
- Verplichte inzameling
Deze koffiebeker is een stijlvolle en kwalitatief sterke beker. De koffiebeker lekt niet en heeft een hoge isolatiewaarde, perfect voor on the go. De inhoud is 180ml en dat maakt het geschikt voor vrijwel elke koffieautomaat. De bruintint van het design van de beker zorgt voor een klassieke en duurzame uitstraling.
Eigenschappen
- Inhoud: 180 cc / 180 ml
- Hoogte: 92 mm
- Diameter bovenzijde: 70 mm
- Diameter onderzijde: 45 mm
- Bedrukking: Kraft
- Kartonkleurige binnenkant
- Verpakking: 25x100 per doos
- Afmeting doos: 375x375x620 mm
- FSC-gecertificeerd
| Algemeen | |
|---|---|
| EAN | 87209296752348720929 |
| Soort | Koffiebeker |
| Kleur | Bruin |
| Bedrukking | Kraft |
| Materiaal | Karton |
| Coating koffiebeker | Low PE-coating (<5%) |
| Mag bij afvalstroom | Koffiebekers |
| Afmetingen | |
| Maat | 180 cc / 7.5 oz |
| Inhoud | 180 ml |
| Hoogte in mm | 92 mm |
| Diameter bovenzijde | 70 mm |
| Diameter onderzijde | 45 mm |
| Verpakking | Doos 2500 stuks |



