- Low PE coating
- Past onder iedere koffieautomaat
- Stevig karton houdt de koffie goed warm
- Niet herbruikbaar
Iedereen kent deze kartonnen koffiebeker wel, de Scotty. De koffiebeker met schotse ruit is een echte klassieker. De Scotty 180 ml is de standaardmaat en past in elke koffieautomaat of bekerdispenser. De meeste koffie automaten in Nederland staan ingesteld op 180ml. Dit is de meest gangbare maat voor een normaal kopje koffie.
Eigenschappen
- Inhoud: 180 cc / 180 ml
- Hoogte: 92 mm
- Diameter bovenzijde: 70 mm
- Diameter onderzijde: 45 mm
- Bedrukking: Schotse ruit
- Verpakking: 25x100 per doos
- Afmeting doos: 375x375x620 mm
- FSC-gecertificeerd
Gebruik je meer dan 500 koffiebekers per week? Verzamel je koffiebekers dan apart en scheid ze van je restafval. Meer weten, neem dan contact op met onze verkoop, mail info@binqer.nl
| Algemeen | |
|---|---|
| EAN | 8714816008991 |
| Soort | Koffiebeker |
| Kleur | Rood |
| Bedrukking | Schotse ruit |
| Materiaal | Karton |
| Coating koffiebeker | Low PE-coating (<5%) |
| Mag bij afvalstroom | Koffiebekers |
| Afmetingen | |
| Maat | 180 cc / 7.5 oz |
| Inhoud | 180 ml |
| Hoogte in mm | 92 mm |
| Diameter bovenzijde | 70 mm |
| Diameter onderzijde | 45 mm |
| Verpakking | Doos 2500 stuks |



