Makita bladblazer DUB184Z LXT zonder accu en lader
Let op! Exclusief accu en lader
180,29
149,00
✓ Op voorraad
- Licht en krachtig zonder benzine of snoer
- Stil genoeg voor gebruik in omgevingen met mensen
- Licht en compact
- Exclusief accu en lader
Deze lichte en compacte accubladblazer met lage trillingen is geschikt voor opruimwerkzaamheden van stadcentra, parken, in woonwijken, bij ziekenhuizen of bij scholen. Met de variabele schakelaar en cruise conrol kan je kiezen welke stand het meest geschikt is. De bladblazer is stil en milieuvriendelijk in gebruik door de Lithium-ion accu.
Eigenschappen:
- Merk: Makita
- Artikelnummer Makita: DUB184Z
- Afmetingen (LxBxH): 81 x 16 x 28,5 cm
- Gewicht: 3,0 kg (incl. accu)
- Accu platform: LXT 18V
- Cruisecontrol functie
- Let op! Exclusief accu en snellader
- Meld je machine binnen 4 weken na aanschaf aan bij Makita en profiteer van twee jaar extra garantie bovenop de fabrieksgarantie van één jaar.
Bevat:
- 1x Draagriem
- 1x Haakse inbussleutel
- 1x Adapterset dakgoot
- 1x Ronde blaasmond
- 1x Vlakke blaasmond
| Algemeen | |
|---|---|
| EAN | 0088381887670 |
| Merk | Makita |
| Artikel Makita | DUB184Z |
| Kleur | Blauw |
| Gebruik | Buiten |
| Eigenschappen | |
| Type motor | BL-Motor |
| Volt | 18V |
| Toerenregeling | Draaischakelaar |
| Snoerloos | Ja |
| Afmetingen | |
| Lengte in cm | 81 cm |
| Breedte in cm | 16 cm |
| Hoogte in cm | 28,5 cm |

