Milieubox 30 liter 400x300x340 mm blauw met snapsluiting
33,28
27,50
✓ Op voorraad
Bijbehorende artikelen
- Kindveilige sluiting
- Voorzien van handige sticker met aanduiding
- Compacte box
Milieu inzamelbox voor op kantoor. Een ideale afvalbak voor het inzamelen van lege batterijen, toners en inktcartridges of andere milieugevaarlijke stoffen.
Eigenschappen
- Inhoud: 30 liter
- Afmetingen lxbxh: 400 x 300 x 340 mm
- Kleur: blauw met opdruk
- Voorzien van kindveilige sluiting
Recycling van toner of inktcartridge
Zamel je toner of inktpatronen zelf in op kantoor. Deze kun je gratis inleveren bij een E-waste -inleverpunt bij jou in de buurt, of laten ophalen door een bedrijf als Inkt Collect.
Fabrikanten zamelen ook cartridges en toners in. Brother, Canon, Epson en HP hebben recyclingprogramma's. Op hun websites vind je meer informatie over hoe het werkt.
| Algemeen | |
|---|---|
| EAN | 7422247652645 |
| Merk | E-Line |
| Soort | Milieubox |
| Kleur | Blauw |
| Afmetingen | |
| Inhoud | 30 liter |
| Vorm | Rechthoek |
| Standaard afmeting | 400 x 300 mm |
| Lengte in mm | 400 mm |
| Breedte in mm | 300 mm |
| Hoogte in mm | 340 mm |
| Materiaal | |
| Materiaal | Kunststof |
| Gebruiksgemak | |
| Handgrepen | Grijprand |
| Deksel | Ja |
| Kleur deksel | Blauw |
| Stapelbaar | Ja |
| Verrijdbaar | Nee |
Andere klanten kochten ook







