Numatic 440NX NuClean Compact schrobzuigmachine
440NX bevat:
-
2-jarig NSP servicecontract
-
3 jaar fabrieksgarantie
-
2x TenTec borstel 9 inch
-
1x NX300 accu + batterijlader + laadkabel
3.260,95
2.695,00
✓ Nog 1 op voorraad
- Goed voor het milieu: 80% minder water en chemieverbruik
- Inclusief gratis 2-jarig serviceplan
- Meer productieve schoonmaaktijd: tot wel 80 minuten werktijd
- Moeilijke plekken bereikbaar: 360° graden draaibaar op één punt
De Numatic 440NX levert de power van een grote schrobzuigmachine in een compact, wendbaar formaat en pakt moeiteloos zones aan die nu nog met de hand gaan. Hij werkt sneller én netter: verwijdert tot 40% meer vuil, laat vloeren schoon, droog, veilig en streepvrij achter. Dat scheelt in de kosten: tot 70% minder arbeid en 80% minder waterverbruik.
Eigenschappen:
- Merk: Numatic
- Kleur: zwart, rood
- Afmetingen (LxBxH): 52x45x120 cm
- Model: 440NX NuClean Compact
- Werktijd: 80 minuten
- Artikelnummer Numatic: 920535-1
- Soort accu: NX300 Pro Cordless network, laadtijd van 1 uur tot 80%
- 20% gerecycled plastic
- 80% minder water en chemiegebruik
- 70% minder arbeidskosten
- Handige parkeerstand
- Urenteller: machine meet nauwkeurig de gebruiksuren
Bevat:
- 1x Accu NX300 Pro Cordless network
- 1x Batterijlader + laadkabel NX300
- 2x TenTec borstels, 9 inch / 225 mm (gaat tot 10x langer mee)
- 1x Zuigmond
Compatibel met:
- NuPad Rood, per 10 stuks, 9 inch / 225 mm
- Polyscrub schrobborstel, per 2 stuks, 9 inch / 225 mm
- Nyloscrub schrobborstel, per 2 stuks, 9 inch / 225 mm
- Padloc padhouder, per 2 stuks, 9 inch / 225 mm
- NuPad roze (schrobben), per 10 stuks, 9 inch / 225 mm
- NuPad groen, per 10 stuks, 9 inch / 225 mm
- NuPad SmartScrub, per 4 stuks, 9 inch / 225 mm
Service en garantie:
- Inclusief 2-jarig service contract: gedurende deze periode worden storingen gemiddeld binnen 72 uur gratis verholpen.
- 3 jaar fabrieksgarantie
- Slijtbare onderdelen zoals zuigrubber of borstel, hebben geen 2 jaar garantie
- QR-code op de 440NX: toegang tot digitale ondersteuning
| Algemeen | |
|---|---|
| EAN | 8721202470577 |
| Merk | Numatic |
| Productlijn | NuClean Compact |
| Soort | Compacte schrob zuigmachine |
| Artikel Numatic | 440NX |
| Kleur | Zwart |
| Garantie | 3 jaar |
| Eigenschappen | |
| Werkduur accu | 80 min |
| Oplaadtijd accu | 1 uur 80% 2 uur 100% |
| Toerental | 140 rpm |
| Vermogen | 100 W |
| Geluidsniveau | 72 dB(A) |
| Capaciteit tank schoon water | 2,2 liter |
| Capaciteit tank vuil water | 3 liter |
| Aantal pads | 2 |
| Snoerloos | Ja |
| Afmetingen | |
| Lengte in cm | 52 cm |
| Breedte in cm | 45 cm |
| Hoogte in cm | 120 cm |
| Diameter borstel / pad in mm | 9 inch / 225-235 mm |
| Gewicht | 21,3 kg |
Andere klanten kochten ook








