- Kleur: Melkwit groen
- Inhoud: 140 liter
- Verpakking: 24 rollen à 3 stuks
Papieren bio containerzakken 140 liter - Bundel 10x4 stuks
- Milieuvriendelijke zakken
- Past in 120 en 140 liter container
- Houdt je GFT-bak fris
Papieren biozakken van 140 liter zijn sterke, milieuvriendelijke en composteerbare afvalzakken voor in een standaard groene container. Op deze manier houd je de kliko schoon en geurloos. De papieren biozakken zijn verpakt per bundel, 10 sets met elk 4 zakken.
Eigenschappen
- Inhoud: 140 liter
- Kleur: bruin
- Materiaal: papier
- Composteerbaar
- Afmeting: 70 x 105 cm
- Zakken voor GFT afval
- Verpakking bevat 10 sets van 4 zakken
Voordeel van papier
Papieren biozakken zijn gemaakt van 2-laags kraftpapier en zijn van hoge kwaliteit waardoor ze voldoende etensresten kunnen dragen. Het papier wordt in tegenstelling tot veel andere papieren zakken niet zwakker, maar juist sterker als het in aanraking komt met vocht. Het wet-strength papier is uiterst goed bestand tegen scheuren wanneer het nat is. Al het groente-, fruit- en tuinafval mag in de zak. De biozakken zijn gemakkelijk in de container te plaatsen en zullen niet instorten.
Biologisch afbreekbaar
Deze Composto biozakken 140 liter zijn biologisch afbreekbare en composteerbare afvalzakken volgens de Europese norm EN-13432 en dragen het Kiemplantlogo en Milieukeurlogo. De gebruikte materialen om de zak te vervaardigen, zoals de lijm tussen de naden en de inkt op de zak zijn alle gecertificeerd en ook gegarandeerd 100% biologisch afbreekbaar. Ook het papierwikkel mag in de GFT container.
Biozakken van 140 liter zijn ook leverbaar in afbreekbaar bioplastic.
| Algemeen | |
|---|---|
| EAN | 8716496000463 |
| Soort | Biozakken |
| Merk | Composto |
| Inhoud | 140 liter |
| Kleur | Bruin |
| Materiaal | Papier |
| Trekband | Nee |
| Composteerbaar | Ja |
| Afmeting (BxL) | 70 x 105 cm |
| Breedte in cm | 70 cm |
| Lengte in cm | 105 cm |
| Verpakking | Bundel |
| Aantal zakken | 4 zakken |
| Hoeveelheid | 40 zakken |
| Keurmerk | Kiemplantlogo |




