Puinzak jute 65x100cm wit met sluitstrip - Set 4 stuks
6,05
5,00
✓ Op voorraad
Onmisbare afvalzak voor het afvoeren van puin of grof vuil. Deze sterke jute zak is van geweven vezel gemaakt en is bijna niet door te snijden. Ideaal dus voor scherp afval, zwaar afval of gebroken puin.
Eigenschappen
- Formaat: 65x110 cm
- Materiaal: Jute
- Verpakt in bundel met 4 zakken
- Met handige sluitstrip
Verpakking met 4 stuks puinzakken 65x100cm. De puinzakken zijn wit en hebben een strip om de zak te sluiten.
| Algemeen | |
|---|---|
| EAN | 8712448435130 |
| Soort | Afvalzakken |
| Merk | Talen Tools |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Jute |
| Composteerbaar | Nee |
| Afmeting (BxL) | 65 x 100 cm |
| Breedte in cm | 65 cm |
| Lengte in cm | 100 cm |
| Verpakking | Bundel |
| Aantal zakken | 4 zakken |
| Hoeveelheid | 4 zakken |
Andere klanten kochten ook



