Recyclokick bekerinzet 4 gaten van 83 mm
60,50
50,00
✓ Op voorraad bij leverancier
- Efficiënt stapelen van bekers
- Past in de binnenbak van Recyclokick
Bekerinzet van hoogwaardig alumium dat geschikt is voor de binnenemmers van de Recyclokick afvalscheiders. De bekerinzet is netjes afgewerkt en de spijlen hebben geen scherpe randen. Er zijn in totaal 4 inworpgaten van een diameter van 8,3 cm, waarin je de bekers kunt werpen. De bekerinzet is gangbaar voor de meest bekers en is voorzien van een efficiënt stapelsysteem. Hierdoor kun je maar liefst 3 keer zo veel bekers kwijt.
Eigenschappen:
- Afmeting: bxdxh = 19,3 x 29 x 55,2 cm
- Hoogwaardig aluminium
- Spijlen zonder scherpe randen
- 4 inworpgaten - Ø 8,3 cm
- Efficiënt stapelsysteem
| Algemeen | |
|---|---|
| EAN | 8713631191413 |
| Merk | V-part |
| Productlijn | Recyclokick |
| Soort | Accessoire |
| Accessoires | Bekerbuissysteem |
| Kleur | Aluminiumgrijs |
| Gebruik | Binnen |
| Externe voorraad | 20 |
| Afmetingen | |
| Vorm | Rechthoek |
| Diameter bekerbuis in mm | Ø 83 mm |
| Lengte in cm | 29 cm |
| Breedte in cm | 19,3 cm |
| Hoogte in cm | 55,2 cm |
| Materiaal | |
| Materiaal binnenemmer | Aluminium |


