Deksel Rubbermaid Brute afvalemmer 75,7 liter zwart
18,76
15,50
✓ Op voorraad
- Voorzien van handgrepen
- Past perfect
- Maakt afvalemmers stapelbaar
Zwart kunststof deksel voor de Rubbermaid Brute afvalemmer 75,7 liter (76 liter). Het polyethyleen deksel heeft waterafvoersleuven, is duurzaam en eenvoudig te reinigen. Het deksel heeft twee geïntegreerde grepen, waardoor je het deksel simpel van de container kan halen. Bij toepassing van het deksel kun je eenvoudig meerdere emmers op elkaar stapelen.
Eigenschappen
- Kleur: zwart
- Afmetingen: Ø 50,5 x H 4,6 cm (breedte incl handgrepen 55 cm)
- Geschikt voor Brute container 75,7 liter
- Geschikt voor intens gebruik
- Plat deksel - maakt containers stapelen mogelijk
- Met waterafvoersleuven
| Algemeen | |
|---|---|
| EAN | 0086876191752 |
| Merk | Rubbermaid |
| Soort | Accessoire |
| Accessoires | Deksel |
| Accessoire voor | Rubbermaid Brute 75,7 liter |
| Kleur | Zwart |
| Externe voorraad | 0 |
| Afmetingen | |
| Vorm | Rond |
| Diameter in cm | Ø 50,5 cm |
| Breedte in cm | 55 cm |
| Diepte in cm | 50,5 cm |
| Hoogte in cm | 4,6 cm |
| Materiaal | |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaal deksel | Kunststof |
Andere klanten kochten ook




