Saekko Boy afvalzakhouder 120 liter wit met deksel
199,65
165,00
✓ Op voorraad bij leverancier
- Makkelijk te verplaatsen dankzij de wieltjes
- Ideaal voor in de zorg
- Handige afvalzakhouderring
Een handige grote afvalzakhouder op wieltjes. Professionele verrijdbare zakkenhouder voor ziekenhuis, verpleeghuizen, professionele keukens en kantoren. De wielen zijn geruisloos, streepvrij en gekogellageerd. Voorzien van een slimme zakhouderbeugel is de afvalzak gemakkelijk te vervangen. De afvalzakhouder sluit geruisloos met een deksel. Het buizenframe is glad waardoor hij makkelijk te reinigen is.
Eigenschappen:
- Kleur: Wit
- Inhoud: 120 liter
- Afmeting: lxbxh = 46,5 x 46,5 x 88 cm
- Met wieltjes, waarvan 2 geremd
- Geruisloos sluitend deksel
Passende afvalzakken
In deze Saekko Boy afvalzakhouder passen de zakken van 80x110 cm.
| Algemeen | |
|---|---|
| EAN | 5703538145278 |
| Merk | Saekko Boy |
| Soort | Afvalzakhouder |
| Materiaal | Staal |
| Aantal vakken | 1 vak |
| Kleur | Wit |
| Gebruik | Binnen |
| Externe voorraad | 161 |
| Afmetingen | |
| Inhoud | 120 liter |
| Lengte in cm | 46,5 cm |
| Breedte in cm | 46,5 cm |
| Hoogte in cm | 88 cm |
| Gebruiksgemak | |
| Aantal wielen | 4 wielen |
| Verrijdbaar | Ja |
| Handgrepen | Nee |
| Wandbevestiging | Nee |
Andere klanten kochten ook





