Saekko Boy verrijdbare afvalzakhouder 60 liter wit met deksel en voetpedaal
168,19
139,00
✓ Op voorraad
Bijbehorende artikelen
- Voldoet aan HACCP-richtlijnen
- Handige afvalzakhouder
- Makkelijk te verplaatsen dankzij wielen
Een handige afvalzakhouder op wieltjes. Professionele verrijdbare zakkenhouder voor ziekenhuis, verpleeghuizen, professionele keukens en kantoren. De wielen zijn geruisloos, streepvrij en gekogellagerd. Voorzien van een slimme zakhouderbeugel is de afvalzak gemakkelijk te vervangen. Het buizenframe is glad waardoor hij makkelijk te reinigen is. Het deksel voorkomt nare luchtjes in de ruimte. Deze Saekko Boy 60 liter is voorzien van voetpedaal (conform HACCP richtlijnen)
Eigenschappen
- Kleur: Wit
- Inhoud: 60 liter
- Afmeting: lxbxh = 37 x 44 x 88 cm
- Met wieltjes, waarvan 2 geremd
- Geruisloos sluitend deksel en voetpedaal (conform HACCP richtlijnen)
Passende afvalzakken
In deze Saekko Boy afvalzakhouder passen de zakken van 58x100 cm.
| Algemeen | |
|---|---|
| EAN | 5703538145193 |
| Merk | Saekko Boy |
| Soort | Afvalzakhouder |
| Materiaal | Staal |
| Aantal vakken | 1 vak |
| Kleur | Wit |
| Gebruik | Binnen |
| Externe voorraad | 127 |
| Afmetingen | |
| Inhoud | 60 liter |
| Lengte in cm | 37 cm |
| Breedte in cm | 44 cm |
| Hoogte in cm | 88 cm |
| Gebruiksgemak | |
| Afvalzakbevestiging | Zakhouder |
| Aantal wielen | 4 wielen |
| Verrijdbaar | Ja |
| Handgrepen | Nee |
| Wandbevestiging | Nee |
Andere klanten kochten ook







