Sanitaire afvalbak 23 liter mat wit
51,43
42,50
✓ Op voorraad
Bijbehorende artikelen
- Hygiënisch en stijlvol design
- Hufterproof
- Wandmontage mogelijk
- Geen directe inkijk op afval
Deze witte kunststof afvalbak van 23 liter heeft een open inworp en kan zowel tegen de wand bevestigd worden als staand worden gebruikt. De prullenbak is gemaakt van stevig ABS kunststof, waardoor de bak tegen een stootje kan. De sanitaire afvalbak is geschikt voor elke toiletruimte en ideaal om papieren handdoekjes in op te vangen. Door het (afneembare) deksel is de afvalzak uit het zicht.
Eigenschappen:
- Inhoud: 23 liter
- Kleur: mat wit
- Materiaal: ABS kunststof
- Afmeting (BxDxH): 33,7 x 22,5 x 56 cm
- Geen inkijk
- Passende afvalzakken 61x80cm
- Artikel 441402
Productvideo
| Algemeen | |
|---|---|
| EAN | 8717278498508 |
| Merk | Euro Products |
| Productlijn | Quartz White |
| Soort | Sanitaire afvalbak |
| Kleur | Wit |
| Gebruik | Binnen |
| Plaatsing | Muurbevestiging |
| Artikel | 441402 |
| Ruimte | Sanitaire ruimte |
| Afmetingen | |
| Inhoud | 23 liter |
| Vorm | Rechthoek |
| Breedte in cm | 33,7 cm |
| Diepte in cm | 22,5 cm |
| Hoogte in cm | 56 cm |
| Materiaal | |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaal deksel | Kunststof |
Andere klanten kochten ook







