Simplehuman Sensor prullenbak Halfrond 45 liter mat RVS
216,59
179,00
✓ Op voorraad
Bijbehorende artikelen
- Opent met sensor
- Kan tegen vlakke achterkant geplaatst worden
- Inclusief 4x AA-batterijen
Deze afvalemmer van Simplehuman is een zeer compleet uitgerust model. Hij is vervaardigd uit roestvrijstaal. Tegen de muur aanzetten is geen probleem door zijn halfronde vorm en vlakke achterkant. De afvalbak opent soepel met behulp van de sensor met dynamische detectie (binnen 8 cm).
Eigenschappen
- Inhoud: 45 liter
- Geschikt voor 3-4 personen
- Kleur: mat RVS
- Afmeting lxbxh: 39,1 x 32,6 x 64,1 cm
- Sensor bediening
- Ruimtebesparend
- Voorzien van Liner pocket systeem
- Inclusief 4x AA batterijen
- Gratis proefverpakking Simplehuman code J
Maatwerk afvalzak
Voor deze afvalemmer wordt afvalzak code J van Simplehuman aanbevolen. Dit is een maatwerk afvalzak met een inhoud van 30 - 40 liter. De afvalzak is vervaardigd van extra dik plastic met een dubbele zoom. ![]()
| Algemeen | |
|---|---|
| EAN | 0838810017389 |
| Merk | Simplehuman |
| Productlijn | Liner Pocket Half Rond |
| Soort | Sensor prullenbak |
| Materiaal | RVS |
| Kleur | Mat RVS |
| Plaatsing | Losstaand |
| Gebruik | Binnen |
| Garantie | 5 jaar |
| Externe voorraad | 0 |
| Afmetingen | |
| Inhoud | 45 liter |
| Vorm | Half rond |
| Lengte in cm | 39,1 cm |
| Breedte in cm | 32,6 cm |
| Hoogte in cm | 64,1 cm |
| Binnenemmer | |
| Aantal vakken | 1 vak |
| Uitneembare binnenemmer | Nee |
| Deksel | |
| Kleur deksel | Zilver |
| Materiaal deksel | RVS |
| Bediening | Sensor |
| Deksel sluit met vertraging | Ja |
| Deksel blijft open (stay open) | Nee |
| Gebruiksgemak | |
| Afvalzakcode | J |
| Afvalzakbevestiging | Om de rand |
| Vlamdovend | Nee |
| Handgrepen | Nee |
Andere klanten kochten ook









