- Inhoud: 30 - 35 liter
- Kleur: Wit
Simplehuman pedaalemmer Classic Recycler 30 + 16 liter mat RVS
- Eenvoudig afval scheiden met twee compartimenten
- Soft-close en stay-open deksel
- Stevig voetpedaal
- Strakke uitstraling
De Simplehuman pedaalemmer 30+16 liter is een populaire duo prullenbak van geborsteld RVS met stevig voetpedaal. Het rechthoekige, ruimtebesparende model staat strak tegen de muur en blijft stabiel dankzij de antislip onderkant. De blauwe en zwarte binnenemmer maken afval scheiden eenvoudig. Het deksel sluit geruisloos met shox air-technologie en heeft een stay-open functie voor makkelijk schoonmaken of zak wisselen. De fingerprint-proof coating houdt het design vlekvrij.
Eigenschappen:
- Inhoud: 46 liter (30+16)
- Afmeting: BxDxH = 50,3x32,5x65,3 cm
- Hoogte met geopend deksel: 88,2 cm
- Materiaal: Geborsteld RVS
- Coating: Vingerafdrukvrije afwerking
- Garantie: 10 jaar
- Afvalzakcode: H+V
Maatwerk afvalzak
De Classic Recyclebak 46 liter met een proefpakket maatwerk afvalzakken code H (30 liter) en code V (16 liter) . Deze afvalzakken passen perfect in de binnenemmers van deze afvalbak.
| Algemeen | |
|---|---|
| EAN | 0838810006826 |
| Merk | Simplehuman |
| Productlijn | Classic |
| Soort | Afvalscheiding 2 vakken |
| Kleur | Mat RVS |
| Plaatsing | Losstaand |
| Gebruik | Binnen |
| Garantie | 10 jaar |
| Externe voorraad | 8 |
| Afmetingen | |
| Inhoud | 30 + 16 liter |
| Vorm | Rechthoek |
| Breedte in cm | 50,3 cm |
| Diepte in cm | 32,5 cm |
| Hoogte in cm | 65,3 cm |
| Materiaal | |
| Materiaal | RVS |
| Materiaal binnenemmer | Kunststof |
| Materiaal deksel | RVS |
| Afvalscheiding | |
| Capaciteit | 4+ personen |
| Aantal vakken | 2 vakken |
| Inhoud binnenemmer 1 | 30 liter |
| Inhoud binnenemmer 2 | 16 liter |
| Deksel | |
| Kleur deksel | RVS |
| Bediening | Pedaal |
| Richting openen deksel | Naar boven |
| Deksel sluit met vertraging | Ja |
| Deksel blijft open (stay open) | Ja |
| Gebruiksgemak | |
| Afvalzakcode | H + V |
| Afvalzakbevestiging | Binnenbak |
| Handgrepen | Nee |
| Vingerafdrukbestendig | Ja |
| Verrijdbaar | Nee |
| Vlamdovend | Nee |





