Simplehuman pedaalemmer kunststof 50 liter Halfrond
Vanaf
78,65
65,00
✓ Op voorraad
Bijbehorende artikelen
- Ruimtebesparende vorm
- Soft-close deksel
- Afsluitbaar deksel
- Stootkussen tegen beschadiging van muren
Deze fraaie Simplehuman pedaalemmer van kunststof heeft een ruime inhoud van 50 liter. Voorzien van een stevig voetpedaal, een ruimtebesparende halfronde vorm en een licht geruisloos sluitend deksel. Voorzien van een unieke sluiting zodat kinderen en huisdieren niet in de afvalbak kunnen.
Eigenschappen
- Inhoud: 50 liter
- Kleur: Zwart, Grijs en Wit
- Materiaal: Stevig kunststof
- Afmetingen: BxDxH = 48,2x35,5x67,5cm
- Geruisloos sluitend deksel
- Breed voetpedaal van metaal
- Geschikt voor binnen en buiten
- Standaard KOMO zakken en PMD zakken passen ook
Maatwerk afvalzak
Voor deze afvalemmer wordt afvalzak code P van Simplehuman aanbevolen. Dit is een maatwerk afvalzak met een inhoud van 50 - 60 liter. De afvalzak is vervaardigd van extra dik plastic met een dubbele zoom.

Voor deze afvalemmer wordt afvalzak code P van Simplehuman aanbevolen. Dit is een maatwerk afvalzak met een inhoud van 50 - 60 liter. De afvalzak is vervaardigd van extra dik plastic met een dubbele zoom.
| Algemeen | |
|---|---|
| Merk | Simplehuman |
| Soort | Afvalemmer |
| Materiaal | Kunststof |
| Aantal vakken | 1 vak |
| Plaatsing | Losstaand |
| Garantie | 10 jaar |
| Afmetingen | |
| Inhoud | 50 liter |
| Vorm | Half rond |
| Breedte in cm | 48,2 cm |
| Diepte in cm | 35,5 cm |
| Hoogte in cm | 67,5 cm |
| Deksel | |
| Deksel | Ja |
| Materiaal deksel | Kunststof |
| Bediening | Pedaal |
| Richting openen deksel | Naar boven |
| Gebruiksgemak | |
| Afvalzakcode | P |
| Afvalzakbevestiging | Om de rand |
| Handgrepen | Nee |
| Verrijdbaar | Nee |
| Vlamdovend | Nee |
Andere klanten kochten ook







